سید محمد صادق علم الهدی

مدرس سطوح عالی حوزه علمیه

ورود اعضا

جدیدترین پیام‌ها

با توجّه به برخی نقل قول‌های غیر دقیق از مصاحبه حجة الاسلام و المسلمین سید محمد صادق علم الهدی مدرّس سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم و عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه با خبرنگار خبرگزاری ایلنا، که ساعتی پیش به محض حضور ایشان در فرماندری قم برای ثبت نام صورت گرفته است، لازم دیدیم، متن مصاحبه اصلی و مورد تأیید ایشان را عیناً منشر کنیم. ضمناً ایشان با هیچ خبرگزاری دیگری در این موضوع مصاحبه‌ نداشته است.

شایان ذکر است که به زودی این سایت و نیز یک کانال تلگرام جهت اطلاع از نظرات ایشان فعال خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در فرمانداری قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدصادق علم الهدی، پیش از ظهر امروز با حضور در فرمانداری قم، در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه استان گیلان، ثبت نام کرد.

سید محمدصادق علم الهدی که در حال حاضر حدوداً ۴۰ ساله و متولّد تهران است، در انتخابات دوره قبل مجلس خبرگان نیز کاندیدا بود و به عنوان جوان‌ترین کاندیدا شناخته شد.

این استاد خارج حوزه علمیه قم، در حاشیه ثبت نام برای کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری، گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه خبرگان جایگاه بی‌بدیلی در نظام جمهوری اسلامی مخصوصا در بحث انتخاب رهبر دارد، گفت: خبرگان بازوی رهبری نظام است.

وی افزود: فکر می‌کنم اگر مجلس خبرگان قوی داشته باشیم که بتواند به شکل قانونمند و منضبط فعالیت خود را انجام دهد، آینده خوبی برای نظام متصور خواهیم بود. این کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر استقلال مجلس خبرگان، گفت: اگر مجلس خبرگان استقلال نداشته باشد، نبودن آن بهتر است. خوشحالم خدا توفیق داده در سطح خبرگان کاندیدای استان گیلان باشم.

وی با بیان اینکه استان گیلان ۴نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد، در خصوص دلایل کاندیداتوری خود از این حوزه انتخابیه، گفت: گیلان را خانه مادری خود می‌دانم و خوشحالم که خدا توفیق داده در این مجلس کاندیدا شوم. سید محمدصادق علم الهدی در پاسخ به این سؤال که آیا شما با عموی خود آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد اختلاف فکری دارید؟ با تاکید بر تفاوت جایگاه‌ها بین خودش و آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در روش‌ها ممکن است تفاوت‌هایی بین من و ایشان باشد؛ البته هر دوی ما در هدف اشتراک‌ داریم و آن اینکه خواهان حفظ شأن و جایگاه رهبری معظّم و خواهان جامعه دینی و  صلاح و خیر مردم هستیم، اما در بعضی روش‌ها ممکن است بنده را نسبت به معظّم له متفاوت ارزیابی کنند که این امر طبیعی است.

 

لینک خبر:

http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/332020-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D9%85%D9%88%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85

 

 

اضافه کردن نظر

لینک های حوزوی

اوقات شرعی